Każdego dnia na ulicach dochodzi do kolizji i wypadków samochodowych. W wyniku takich wydarzeń dużo aut bywa złomowanych. Warto wiedzieć, że nie jest to jedynie rozwiązanie. Powypadkowy samochód można sprzedać na części w autoskupie z większym zyskiem. Takim miejscem jest firma Paula Car z siedzibą w Poznaniu. Nie ograniczamy się wyłącznie do naszego miasta, oferując skup pojazdów jedynie na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmujemy się transakcjami w całej Polsce w następujących województwach: wielkopolskim, łódzkim, lubelskim, dolnośląskim, pomorskim, zachodnio-pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, mazowieckim, kujawsko-pomorskim, lubuskim, śląskim, małopolskim, podkarpackim, świętokrzyskim, opolskim. Stawiamy na wygodę naszych klientów, dlatego przyjmujemy oferty nie tylko mailowo, ale także w postaci MMS. Skupujemy niemal wszystkie auta osobowe i ciężarowe, czy motocykle. Istotny jest dla nas tylko rocznik pojazdu (2005 lub młodszy), a nie jego stan. Interesują nas także samochody bardzo zniszczone, spalone itp.

Pomagamy w walce o odszkodowanie

Kolizja jest mniejszym problemem niż wypadek samochodowy, z którego definicji wynika, że ktoś ponosi w nim jakieś obrażenia. Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną, zajmowanie się walką o odszkodowanie może uprzykrzyć ci życie. Walka z towarzystwem ubezpieczeniowym bywa ciężką, zwłaszcza dlatego, że często dzieje się tak, że nie ma ono na uwadze twojego dobra, ale swojej firmy. Odszkodowania wypłacane przez ubezpieczalnie bywają nieadekwatne do poniesionej szkody. Profesjonalny skup samochodów powypadkowych świadczy także usługi związane z załatwianiem takich spraw. Jeżeli chcesz się pozbyć auta, które zostało mniej lub bardziej uszkodzone w wyniku kraksy zgłoś się do zawodowców, którzy nie tylko odkupią od ciebie auto, które staje się tylko bezużytecznym ciężarem, ale również zajmą się walką o uzyskanie właściwego dla szkody ubezpieczenia. Doświadczony rzeczoznawca ze skupu obiektywnie wyceni wartość twojego samochodu po wypadku.
Zwrócenie się po pomoc do skupu aut to świetne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które nie mają dużo czasu. W naszej firmie pracują specjaliści, którzy za ciebie zajmują się całym procesem sprzedaży samochodu. Zdobyli doświadczenie w takich województwach, jak województwo lubelskie, łódzkie, czy dolnośląskie. Zapomnisz o wszelkich formalnościach związanych ze sprzedażą zdezelowanego samochodu. Zaskoczy cię nasza wycena, ponieważ nawet na aucie powypadkowym można czasami sporo zarobić. Nasi specjaliści dojeżdżają w tym celu do klienta i w razie potrzeby osobiście odbierają pojazd.

Skupujemy także samochody ciężarowe i dostawcze

Zajmujemy się skupowaniem nie tylko samochodów osobowych, ale również ciężarowych, dostawczych i busów. Dlatego zgłoś się do nas, jeżeli masz firmę transportową i chcesz się pozbyć „zajeżdżonych”, szwankujących pojazdów. Liczy się wyłącznie ich rocznik (2005 i młodsze), a nie kiepski stan techniczny. Dla nas nie istnieje pojęcie zbyt zniszczonego auta, ponieważ skupujemy także na części. Współpraca z nami jest korzystna, a wycenia przygotowana przez naszych rzeczoznawców zadowalająca, ponieważ mamy na uwadze zysk klienta.
Mieszkasz daleko od Poznania i zastanawiasz się, czy do ciebie dojedziemy? To żaden problem. Firma Paula Car, chociaż ma stałą placówkę, nie ogranicza się do żadnego z województw. Działamy na terenie całej Polski. Wycenę wykonujemy na podstawie przesłanych zdjęć, a także osobiście. Nasi rzeczoznawcy dojeżdżają w tym celu do klienta i zajmują się wszystkim formalnościami. Posiadanie wyceny wykonanej przez doświadczonego specjalistę przydaję się także w momencie starania się o odszkodowanie. Niezależna, obiektywna opinia osoby z poza towarzystwa ubezpieczeniowego umożliwia podjęcie korzystniejszych negocjacji. Jeśli pozbywasz się auta w ogóle nie musisz się tym przejmować! Pracownicy Paula Car załatwią za ciebie wszystkie formalności związane z odszkodowaniem.

Indywidualne podejście do klienta

Pomimo tego, że działamy na terenie całej Polski do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Kompleksowo zajmiemy się sprzedażą auta powypadkowego i nawet bardzo uszkodzonego. Jeżeli zgłosisz się do nas telefonicznie lub e-mailowo sami się do ciebie odezwiemy, aby ustalić szczegóły. Szanujemy twój czas i pieniądze, dlatego dostosujemy termin wyceny oraz odbioru pojazdu do twojego planu dnia. Jesteśmy szybcy i konkretni, dlatego nie stracisz więcej czasu niż to konieczne. Gdy wycena cię usatysfakcjonuje od razu zabierzemy ze sobą samochód i problem z głowy! Nie jest dla nas ważny model ani marka, liczy się przede wszystkim rocznik.
Nie zwlekaj dłużej! Już dziś pozbądź się zepsutego samochodu, który szpeci twój podjazd lub niepotrzebnie zajmuje miejsce parkingowe na osiedlu. Sprawa staje się dużo prostsza, jeśli zlecisz ją profesjonalistom. Wycena, odbiór i korzystne warunki współpracy – to wszyscy gwarantuje ci Paula Car. Województwo śląskie, czy pomorskie – nie ma to dla nas znaczenia, dotrzemy w każde miejsce, aby pomóc ci pozbyć się starego auta, a ty będziesz mógł się cieszyć nowym, bez zastanawiania się, co zrobić z poprzednim.
Już dziś zapraszamy do wypełnienia formularza lub kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Na pewno odpowiemy na twoje zgłoszenie, bez względu na to, w którym województwie mieszkasz.