PaulaCar od lat trudni się skupem samochodów używanych. Doskonale wiemy, że samochody nie są wieczne – czasem się psują lub niszczą się w czasie wypadków albo ich użytkowania. W pewnej chwili ich naprawa staje się całkowicie nieopłacalna, a one same stają się tylko problemem. Łatwiej zakupić całkiem nowy pojazd, jednak trzeba również pomyśleć, co zrobić ze starym? Dzięki nam pozbycie się różnież wiekowego pojazdu przestaje być najmniejszym problemem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, prowadzimy naszą działalność na terenie całego kraju. Starczy skontaktować się z nami, a my zajmiemy się resztą!

Skup aut w największych metropoliach kraju

Rynek samochodowy w Polsce jest olbrzymi, a ilość pojazdów na naszych drogach wciąż rośnie. To jedna z przyczyn wciąż rosnącej liczby aut starych, zniszczonych lub powypadkowych. Co zrobić z niechcianym i nieużywanym pojazdem? Współpraca z PaulaCar jest najlepszym rozwiązaniem. Swoją działalność prowadzimy na obszarze całego kraju, dlatego znajdą nas Państwo również w Zabrzu. Zajmujemy się nie tylko skupem aut po wypadku, ale także skupem samochodów wyeksploatowanych, zaniedbanych, starych i zniszczonych. Zwykle samochody te skupowane są na części, co sprawia, że ich wiek, ogólny stan, a nawet marka nie ma dla nas znaczenia. Pozbędziemy się Państwa kłopotu, kiedy tylko się Państwo z nami skontaktują.

Mniejsza miejscowość także nie jest problemem

To oczywiste, że prowadzimy swoją działalność w większych miastach, takich jak Zabrze. Chętnie zajmujemy się także zgłoszeniami z mniejszych miejscowości i wsi, gdyż komfort naszych klientów jest dla nas sprawą kluczową. Niezależnie od Państwa miejsca zamieszkania czy też miejsca, w którym niechciany pojazd się znajduje, starczy się z nami skontaktować, a my zajmiemy się , spalonego, rozbitego, uszkodzonego, jak również starego, zaniedbanego lub zużytego. Wyjazd na giełdę samochodową lub poszukiwanie osoby prywatnej, która kupi Państwa pojazd, to już przeszłość. PaulaCar to gwarancja najlepszych cen i całkowitego komfortu naszych klientów. Dodatkowo wszelkie formalności załatwiamy od ręki, a kwotę otrzymują Państwo od razu w formie gotówki. Nasze zalety od lat sprawiają, że jesteśmy czołową firmą na polskim rynku, która trudni się skupem samochodów używanych.