PaulaCar to firma z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się skupem samochodów używanych. Samochody, podobnie do innych przedmiotów, nie są wieczne – psują się, niszczeją, ulegają wypadkom, bywają zaniedbywane. Przychodzi wreszcie czas, gdy są już tylko problemem, a ich naprawa staje się całkowicie nieopłacalna. Prościej zakupić całkiem nowy pojazd, jednakże trzeba również pomyśleć, co zrobić ze zniszczonym? Dzięki naszej firmie pozbycie się samochodu, choćby najbardziej wiekowego i zniszczonego, przestaje być kłopotem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, prowadzimy naszą działalność na terenie całego kraju. Starczy skontaktować się z nami, a my zajmiemy się resztą!

Skup aut w największych metropoliach kraju

Na naszych drogach wciąż rośnie ilość pojazdów, bowiem rynek samochodowy w Polsce jest olbrzymi. To jeden z powodów wciąż rosnącej liczby pojazdów starych, zniszczonych lub powypadkowych. Co począć z niechcianym i nieużywanym samochodem? Starczy skontaktować się z PaulaCar. Swoją działalność prowadzimy na obszarze całego kraju, dlatego odnajdą nas Państwo również w Warszawie. Nasza działalność ogarnia: skup aut po wypadku, ale także skup samochodów wyeksploatowanych, zaniedbanych, starych oraz zniszczonych. Najczęściej samochody te skupowane są na części, co sprawia, że ich wiek, ogólny stan, a nawet marka nie ma dla nas znaczenia. Starczy się z nami skontaktować, by pozbyć się problemu.

Mniejsza miejscowość? Nie ma problemu!

Oczywistym wydaje się fakt, iż działamy na terenie ważniejszych miast, takich jak Warszawa. Równocześnie, kiedy wymaga tego sytuacja, docieramy do mniejszych miejscowości i wsi, aby ułatwić wszystko naszym klientom. Niezależnie od Państwa miejsca zamieszkania czy też miejsca, w którym niechciany pojazd się znajduje, starczy się z nami skontaktować, a my zajmiemy się , spalonego, rozbitego, uszkodzonego, a także starego, zaniedbanego czy zużytego. Teraz nie muszą Państwo jechać na giełdę samochodową lub poszukiwać osób prywatnych, które zakupią Państwa pojazd. PaulaCar to pewność najlepszych cen i pełnego komfortu naszych klientów. Dodatkowo wszelkie formalności załatwiamy od ręki, a sumę otrzymują Państwo od razu w formie gotówki. Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku i od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się skupem samochodów używanych.