PaulaCar od lat zajmuje się skupem samochodów używanych. Samochody, jak wiele innych przedmiotów, nie są stałe – psują się, niszczeją, ulegają wypadkom, bywają zaniedbywane. W pewnej chwili ich naprawa staje się całkowicie nieopłacalna, a one same stają się jedynie problemem. Musimy wtedy kupić nowy pojazd, ale co zrobić z tym zniszczonym? Dzięki nam pozbycie się nawet wiekowego pojazdu przestaje być najmniejszym problemem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, prowadzimy naszą działalność na terenie całego kraju. Wystarczy skontaktować się z nami, a my zajmiemy się wszystkim!

Skup aut w największych metropoliach kraju

Na naszych drogach nieustannie rośnie ilość pojazdów, albowiem rynek samochodowy w Polsce jest ogromny. Nic więc dziwnego, że rośnie również liczba pojazdów starych, zniszczonych lub powypadkowych. Co zrobić z niechcianym i nieużywanym samochodem? Współpraca z PaulaCar jest najlepszym rozwiązaniem. Naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju, dlatego odnajdą nas Państwo również w Gdyni. Zajmujemy się nie tylko skupem aut po wypadku, ale także skupem samochodów wyeksploatowanych, zaniedbanych, starych i zniszczonych. Zwykle samochody te skupowane są na części, co sprawia, że ich wiek, ogólny stan, a nawet marka nie ma dla nas znaczenia. Pozbędziemy się Państwa problemu, kiedy tylko się Państwo z nami umówią.

Mniejsza miejscowość? Nie ma kłopotu!

To oczywiste, iż prowadzimy swoją działalność w ważniejszych miastach, takich jak Gdynia. Równocześnie, kiedy wymaga tego sytuacja, docieramy do mniejszych miejscowości lub wsi, aby ułatwić wszystko naszym klientom. Niezależnie od Państwa miejsca pobytu czy też miejsca, w którym problematyczny pojazd się znajduje, wystarczy się z nami skontaktować, a my zajmiemy się , spalonego, rozbitego, uszkodzonego, a także starego, zaniedbanego lub zużytego. Wyjazd na giełdę samochodową albo poszukiwanie osoby prywatnej, która zakupi Państwa pojazd, to już historia. PaulaCar to gwarancja najlepszych cen i całkowitego komfortu naszych klientów. Naszym kolejnym atutem jest fakt, iż załatwiamy wszystkie formalności od ręki, a kwotę, którą mamy Państwu zapłacić, otrzymają Państwo od razu gotówką. Jesteśmy czołową firmą na polskim rynku i od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się skupem samochodów używanych.