PaulaCar od lat trudni się skupem samochodów używanych. Samochody, jak wiele innych przedmiotów, nie są stałe – psują się, niszczeją, ulegają kolizjom, bywają zaniedbywane. Przychodzi wreszcie moment, gdy są już tylko problemem, a ich naprawa staje się całkowicie nieopłacalna. Musimy wtedy kupić nowy pojazd, ale co zrobić z tym zniszczonym? Dzięki nam pozbycie się różnież wiekowego pojazdu przestaje być jakimkolwiek problemem. Działamy na obszarze całego kraju, aby sprostać wszystkim potrzebom naszych klientów. Zajmiemy się resztą, Państwo muszą tylko się z nami umówić!

Największe polskie miasta, w których można dokonać skupu aut

Rynek samochodowy w Polsce jest olbrzymi, a ilość pojazdów na naszych drogach wciąż rośnie. To jedna z przyczyn wciąż rosnącej liczby aut starych, zniszczonych albo powypadkowych. Jak pozbyć się niechcianego i nieużywanego pojazdu? Współpraca z PaulaCar jest najlepszym rozwiązaniem. Działamy na terenie całego kraju, także w Radomiu, gdzie mogą nas Państwo znaleźć. Nasza działalność obejmuje: skup aut po wypadku, ale także skup samochodów wyeksploatowanych, zaniedbanych, starych i zniszczonych. Najczęściej samochody te skupowane są na części, dlatego ich wiek, ogólny stan, a nawet marka nie ma dla nas znaczenia. Starczy się z nami skontaktować, aby pozbyć się problemu.

Mniejsza miejscowość także nie jest problemem

To oczywiste, iż prowadzimy swoją działalność w ważniejszych miastach, takich jak Radom. Chętnie zajmujemy się także zgłoszeniami z mniejszych miejscowości lub wsi, gdyż komfort naszych klientów jest dla nas sprawą kluczową. Niezależnie od Państwa miejsca zamieszkania czy też miejsca, w którym problematyczny pojazd się znajduje, starczy się z nami skontaktować, a my zajmiemy się , spalonego, rozbitego, uszkodzonego, a także starego, zaniedbanego czy zużytego. Wyjazd na giełdę samochodową albo poszukiwanie osoby prywatnej, która kupi Państwa pojazd, to już historia. W PaulaCar zawsze dbamy o komfort naszych klientów i zapewniamy im najlepsze ceny za ich pojazdy. Naszym dodatkowym atutem jest fakt, iż załatwiamy wszystkie formalności od ręki, a kwotę, którą mamy Państwu wypłacić, otrzymają Państwo od razu gotówką. Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku i od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się skupem samochodów używanych.