PaulaCar to firma z długoletnim doświadczeniem, która zajmuje się skupem samochodów używanych. Doskonale wiemy, że samochody nie są wieczne – często się psują lub niszczą się w czasie wypadków albo ich użytkowania. Przychodzi wreszcie czas, gdy są już jedynie problemem, a ich naprawa staje się całkowicie nieopłacalna. Prościej zakupić całkiem nowy pojazd, jednak trzeba również pomyśleć, co zrobić ze zniszczonym? Dzięki naszej firmie pozbycie się pojazdu, choćby najbardziej wiekowego oraz zniszczonego, przestaje być kłopotem. Działamy na terenie całego kraju, aby sprostać wszystkim potrzebom naszych klientów. Starczy skontaktować się z nami, a my zajmiemy się wszystkim!

Skup aut w największych miastach kraju

Na naszych drogach nieustannie rośnie ilość pojazdów, albowiem rynek samochodowy w Polsce jest ogromny. Nic więc dziwnego, że rośnie również liczba aut starych, zniszczonych albo powypadkowych. Co począć z niechcianym i nieużywanym samochodem? Współpraca z PaulaCar jest najprostszym rozwiązaniem. Działamy na terenie całego kraju, również w Lublinie, gdzie mogą nas Państwo znaleźć. Zajmujemy się nie tylko skupem aut po wypadku, ale również skupem samochodów wyeksploatowanych, zaniedbanych, starych i zniszczonych. Najczęściej samochody te skupowane są na części, co sprawia, że ich wiek, ogólny stan, a także marka nie ma dla nas znaczenia. Starczy się z nami skontaktować, by pozbyć się problemu.

Niewielka miejscowość również nie jest problemem

To oczywiste, iż prowadzimy swoją działalność w ważniejszych miastach, takich jak Lublinie. Chętnie zajmujemy się również zgłoszeniami z mniejszych miejscowości i wsi, gdyż komfort naszych klientów jest dla nas kwestią kluczową. Niezależnie od Państwa miejsca zamieszkania czy też miejsca, w którym problematyczny pojazd się znajduje, starczy się z nami skontaktować, a my zajmiemy się , spalonego, rozbitego, uszkodzonego, jak również starego, zaniedbanego czy zużytego. Teraz nie muszą Państwo wyjeżdżać na giełdę samochodową lub poszukiwać osób prywatnych, które kupią Państwa pojazd. W PaulaCar zawsze troszczymy się o komfort naszych klientów i zapewniamy im najlepsze ceny za ich pojazdy. Naszym dodatkowym atutem jest fakt, iż załatwiamy wszystkie formalności od ręki, a kwotę, którą mamy Państwu wypłacić, otrzymają Państwo od razu gotówką. Nasze walory od lat sprawiają, że jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku, która trudni się skupem samochodów używanych.