PaulaCar to firma z długoletnim doświadczeniem, która trudni się skupem samochodów używanych. Doskonale wiemy, że samochody nie są wieczne – czasem się psują lub niszczą się w czasie wypadków albo ich użytkowania. Przychodzi wreszcie moment, gdy są już jedynie problemem, a ich naprawa staje się całkowicie nieopłacalna. Musimy wtedy kupić nowy pojazd, ale co zrobić z tym zniszczonym? Dzięki nam pozbycie się różnież wiekowego pojazdu przestaje być jakimkolwiek problemem. Działamy na terenie całego kraju, aby sprostać wszystkim potrzebom naszych klientów. Wystarczy skontaktować się z nami, a my zajmiemy się resztą!

Skup aut w najważniejszych metropoliach kraju

Na naszych drogach nieustannie rośnie ilość pojazdów, albowiem rynek samochodowy w Polsce jest olbrzymi. Nic więc dziwnego, że rośnie również liczba aut starych, zniszczonych albo powypadkowych. Co począć z niechcianym i nieużywanym pojazdem? Starczy skontaktować się z PaulaCar. Naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju, dlatego znajdą nas Państwo również w Łodzi. Nasza działalność ogarnia: skup aut po wypadku, ale także skup samochodów wyeksploatowanych, zaniedbanych, starych i zniszczonych. Zwykle samochody te skupowane są na części, dlatego ich wiek, ogólny stan, a także marka nie ma dla nas znaczenia. Pozbędziemy się Państwa problemu, kiedy tylko się Państwo z nami skontaktują.

Mniejsza miejscowość również nie jest problemem

To oczywiste, iż prowadzimy swoją działalność w większych miastach, takich jak Łódź. Równocześnie, kiedy wymaga tego okoliczność, docieramy do mniejszych miejscowości i wsi, aby ułatwić wszystko naszym klientom. Niezależnie od Państwa miejsca zamieszkania czy też miejsca, w którym niechciany pojazd się znajduje, starczy się z nami skontaktować, a my zajmiemy się , spalonego, rozbitego, uszkodzonego, jak również starego, zaniedbanego lub zużytego. Wyjazd na giełdę samochodową lub poszukiwanie osoby prywatnej, która kupi Państwa pojazd, to już historia. PaulaCar to gwarancja najlepszych cen i całkowitego komfortu naszych klientów. Naszym dodatkowym atutem jest fakt, iż załatwiamy wszelkie formalności od ręki, a kwotę, którą mamy Państwu zapłacić, otrzymają Państwo od razu gotówką. Nasze walory od lat sprawiają, że jesteśmy czołową firmą na polskim rynku, która trudni się skupem samochodów używanych.