PaulaCar od lat trudni się skupem samochodów używanych. Doskonale wiemy, że samochody nie są wieczne – często się psują lub niszczą się podczas wypadków albo ich użytkowania. W pewnej chwili ich naprawa staje się absolutnie nieopłacalna, a one same stają się jedynie problemem. Musimy wtedy kupić nowy pojazd, ale co zrobić z tym starym? Dzięki nam pozbycie się nawet wiekowego pojazdu przestaje być jakimkolwiek problemem. Działamy na obszarze całego kraju, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Starczy skontaktować się z nami, a my zajmiemy się wszystkim!

Skup aut w największych metropoliach kraju

Rynek samochodowy w Polsce jest ogromny, a ilość pojazdów na naszych drogach nieustannie rośnie. Nic więc dziwnego, że rośnie również liczba aut starych, zniszczonych lub powypadkowych. Co zrobić z niechcianym i nieużywanym pojazdem? Wystarczy skontaktować się z PaulaCar. Działamy na terenie całego kraju, także w Bielsku-Białej, gdzie mogą nas Państwo odnaleźć. Nasza działalność obejmuje: skup aut po wypadku, ale także skup samochodów wyeksploatowanych, zaniedbanych, starych oraz zniszczonych. Zwykle samochody te skupowane są na części, co sprawia, że ich wiek, ogólny stan, a także marka nie ma dla nas znaczenia. Pozbędziemy się Państwa problemu, kiedy tylko się Państwo z nami umówią.

Mniejsza miejscowość również nie jest problemem

To oczywiste, iż prowadzimy swoją działalność w większych miastach, takich jak Bielsko-Biała. Jednocześnie, kiedy wymaga tego okoliczność, docieramy do mniejszych miejscowości lub wsi, aby ułatwić wszystko naszym klientom. Niezależnie od Państwa miejsca zamieszkania czy też miejsca, w którym problematyczny pojazd się znajduje, wystarczy się z nami skontaktować, a my zajmiemy się , spalonego, rozbitego, uszkodzonego, jak również starego, zaniedbanego lub zużytego. Wyjazd na giełdę samochodową albo poszukiwanie osoby prywatnej, która zakupi Państwa pojazd, to już przeszłość. W PaulaCar zawsze dbamy o komfort naszych klientów oraz zapewniamy im najlepsze ceny za ich pojazdy. Naszym dodatkowym atutem jest fakt, iż załatwiamy wszelkie formalności od ręki, a sumę, którą mamy Państwu wypłacić, otrzymają Państwo od razu gotówką. Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku i od wielu lat z powodzeniem trudnimy się skupem samochodów używanych.