Firma PaulaCar posiada wieloletnie doświadczenie na polskim rynku oraz od zawsze cieszy się ogromnym zaufaniem wśród swoich klientów. Dlatego jeśli poszukują Państwo kogoś, kto dokona skupu Państwa pojazdu – trafili Państwo znakomicie. Zapewniamy Państwu, iż otrzymają Państwo za swój pojazd najlepszą możliwą cenę. Naszym dodatkowym atutem jest niezwłoczne wypłacenie kwoty w gotówce od razu po domknięciu umowy.

Skup aut, na który nie wpływa marka pojazdu

Skup samochodów powypadkowych, zużytych, zaniedbanych, spalonych lub po prostu starych dla wielu kojarzy się z olbrzymim problemem. Rzeczywiście, znalezienie prywatnego nabywcy bywa problematyczne i trwa dość długo, a proponowana przez takie osoby kwota, nie zawsze spełnia nasze oczekiwania. Niejednokrotnie kłopotliwa bywa także marka samochodu – prywatni nabywcy nie zawsze muszą być zainteresowani nabyciem samochodu marki Nissan. Przy kooperacji z PaulaCar fakt, iż auto pochodzi z fabryki Nissan nie ma najmniejszego znaczenia. Jesteśmy zainteresowani skupem zarówno samochodów marki Nissan, jak i wielu pozostałych. Dlatego jeśli jesteście Państwo posiadaczami samochodu i chcecie pozbyć się kłopotu – warto skontaktować się z nami.

Historia Twojego samochodu wcale nie musi być kłopotem

Samochody nie są nieśmiertelne, a czas odciska na nich swoje piętno. Podstarzałe pojazdy trudniej się sprzedaje. Najlepszym i najprostszym rozwiązaniem jest często skup aut starych. Szczególnie w przypadkach, gdy wiek samochodu nie jest jedynym powodem jego sprzedaży. W naszej firmie zapewniamy również skup aut po wypadku, w tym rozbitych, spalonych lub zniszczonych, a także zaniedbanych i wyeksploatowanych. Takie pojazdy skupowane są na części, więc ich ogólny stan nie ma dla nas wielkiego znaczenia. Zajmujemy się skupem wszystkich modeli samochodów, więc fakt, że jest to Nissan również nie jest dla nas ważne. Z nami mają Państwo pewność, iż pozbędą się Państwo swojego problemu, a my dokonamy skupu Państwa pojazdu.

Łatwiej się już nie da!

Czasy oraz możliwości się zmieniły – już nie muszą Państwo czekać, aż zjawi się ktoś zainteresowany Państwa propozycją, albo jeździć na giełdę samochodową! Wystarczy, że skontaktują się Państwo z PaulaCar, a my zadbamy o wszystkie szczegóły. Naszą specjalnością jest skup samochodów w przeróżnym stanie i z różną historią. Od wielu lat staramy się, aby nasi klienci nie tylko pozbyli się niechcianego pojazdu oraz niepotrzebnych kłopotów.