Firma PaulaCar od lat cieszy się ogromnym zaufaniem wśród swoich klientów, ponieważ posiada wieloletnie doświadczenie na polskim rynku. Trafili Państwo idealnie, jeśli właśnie szukają Państwo kogoś, kto dokona skupu Państwa pojazdu. Współpraca z naszą firmą stanowi gwarancję, iż za swój samochód otrzymają Państwo najlepszą możliwą cenę. Jednocześnie zapewniamy natychmiastowe wypłacenie kwoty w gotówce zaraz po domknięciu umowy.

Skup aut niezależnie od jego marki pojazdu

Skup samochodów powypadkowych, zużytych, zaniedbanych, spalonych lub po prostu starych czasem bywa kłopotliwy. Rzeczywiście, znalezienie prywatnego nabywcy bywa problematyczne oraz trwa dość długo, a proponowana przez takie osoby kwota, nie zawsze spełnia nasze wymagania. Niejednokrotnie kłopotliwa bywa także marka pojazdu – prywatni nabywcy nie koniecznie muszą być zainteresowani nabyciem samochodu marki Kia. Dla nas fakt, że jest to auto Kia nie ma najmniejszego znaczenia. Zajmujemy się skupem samochodów marki Kia oraz wielu pozostałych. Warto skontaktować się z nami, jeśli są Państwo właścicielem samochodu i właśnie pragną Państwo pozbyć się swojego problemu.

Historia Twojego samochodu wcale nie musi być kłopotem

Samochody nie są wieczne, a czas odciska na nich swoje piętno. Im starszy pojazd, tym trudniej go sprzedać. Najlepszym oraz najprostszym rozwiązaniem jest niejednokrotnie skup aut starych. To znakomity wybór szczególnie wtedy, gdy wiek samochodu nie jest jego jedynym problemem. W naszej firmie oferujemy również skup aut po wypadku, w tym rozbitych, spalonych lub zniszczonych, a także zaniedbanych oraz wyeksploatowanych. Takie pojazdy skupowane są na części, dlatego ich ogólny stan nie ma dla nas wielkiego znaczenia. Nie jest również ważne, czy to Kia, gdyż zajmujemy się skupem wszystkich modeli samochodów. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że dokonamy skupu również Państwa auta.

Prościej się już nie da!

Czasy i możliwości się zmieniły – teraz nie muszą Państwo czekać, aż zjawi się ktoś zainteresowany Państwa ofertą, albo jeździć na giełdę samochodową! Wystarczy, że skontaktują się Państwo z PaulaCar, a my zadbamy o wszystkie szczegóły. Naszą specjalnością jest skup samochodów w przeróżnym stanie i z różną historią. Od wielu lat dbamy o to, aby nasi klienci nie tylko pozbyli się niechcianego pojazdu oraz niepotrzebnych kłopotów.