Firma PaulaCar ma wieloletnie doświadczenie na polskim rynku oraz od zawsze cieszy się dużym zaufaniem wśród swoich klientów. Trafili Państwo idealnie, jeśli właśnie poszukują Państwo kogoś, kto dokona skupu Państwa samochodu. Gwarantujemy Państwu, iż otrzymają Państwo za swój pojazd najlepszą możliwą cenę. Jednocześnie zapewniamy natychmiastowe wypłacenie kwoty w gotówce zaraz po sfinalizowaniu umowy.

Skup aut, na który nie wpływa marka samochodu

Skup samochodów powypadkowych, zużytych, zaniedbanych, spalonych lub po prostu starych czasem bywa kłopotliwy. Rozczarowań po drodze bywa sporo – znalezienie prywatnego nabywcy bywa problematyczne oraz trwa długo, a kwota najczęściej również rozczarowuje. Kolejnym problem staje się marka samochodu – nie każdy jest bowiem zainteresowany zakupem samochodu marki Dacia. Dla nas fakt, iż jest to auto Dacia nie ma żadnego znaczenia. Zajmujemy się skupem samochodów marki Dacia oraz wielu innych. Dlatego jeśli jesteście Państwo posiadaczami samochodu i chcecie pozbyć się problemu – warto skontaktować się z naszą firmą.

Przeszłość Twojego samochodu wcale nie musi być kłopotem

Samochody nie są nieśmiertelne, a czas odciska na nich swój ślad. Im starszy pojazd, tym trudniej go odsprzedać. Najlepszym oraz najprostszym rozwiązaniem jest często skup aut starych. To znakomity wybór szczególnie wtedy, gdy wiek samochodu nie jest jego jedynym kłopotem. PaulaCar zapewnia również skup aut po wypadku, w tym rozbitych, spalonych lub zniszczonych, a także zaniedbanych i wyeksploatowanych. Ogólny stan samochodów nie ma dla nas wielkiego znaczenia, gdyż takie pojazdy skupowane są na części. Zajmujemy się skupem wszystkich modeli samochodów, więc fakt, iż jest to Dacia również nie jest dla nas istotne. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, iż dokonamy skupu również Państwa auta.

Prościej się już nie da!

Obecnie nie muszą już Państwo jeździć na giełdę samochodową lub szukać prywatnego nabywcy (albo czekać aż on znajdzie Państwa)! Wystarczy, że skontaktują się Państwo z PaulaCar, a my zadbamy o wszelkie szczegóły. Skup samochodów w różnym stanie i z różną historią to nasza specjalność. Nasi klienci nie tylko pozbywają się dzięki nam swych niechcianych pojazdów, ale i niepotrzebnych kłopotów.