FORD

Jak każde inne auto, ulega awariom lub wypadkom. Z pozoru mała kolizja może skutkować koniecznością wymiany tylu części, iż będzie to kolosalnym wydatkiem i nieopłacalne, a sprzedaż po naprawie może okazać się stratą czasu i środków. Co w takiej sytuacji najlepiej zrobić? Złomowanie auta może nie przynieść oczekiwanych zysków, inaczej ma się sprawa przy sprzedaży samochodu do skupu aut powypadkowych. Należy jednak dobrze się zorientować na rynku, gdyż wiele firm obciąża kosztami transportu uszkodzonego pojazdu samego właściciela. Po co tracić czas i pieniądze, skoro można znaleźć lepsze rozwiązanie sytuacji?

Skup pojazdów FORD

Rzetelny skup aut powypadkowych

Paulacar to firma, która od wielu lat zajmuje się skupowaniem samochodów różnych gabarytów. Dla nas nieważny jest rozmiar auta, jedynie rocznik. Przyjmujemy te od 2005 r i młodsze. Wśród samochodów marki Ford, często pojawiają się u nas takie modele jak Ranger, Puma, B0Max, C-Max, Mondeo, Mustang i znacznie więcej. Jesteśmy otwarci na klientów z całej Polski, szczególnie z Katowic, Wrocławia, Gliwic, Poznania, Warszawy, Łodzi, Jeleniej Góry, Krakowa, Szczecina, Gdańska i okolic. Już w pierwszej rozmowie jasno określamy warunki współpracy, wycenę, ustalamy termin odbioru auta. Na życzenie klientów wystawiamy również pisemne poświadczenie wyceny przez naszego rzeczoznawcę. Bardzo często takie dokumenty są wykorzystywane przy staraniach o odszkodowanie w firmach ubezpieczeniowych.

Zapraszamy do kontaktu! Zobacz jak szybko i z zyskiem możesz pozbyć się wraka swojego Forda. Zyskaj czas i pieniądze dzięki oddaniu pojazdu do skupu samochodów powypadkowych.