Skup aut powypadkowych marki Citroen

Samochody tej marki w latach 90-tych słynęły z półpneumatycznego zawieszenia, produkcja takich modeli jak XM czy AX była limitowana. Niemniej jednak tamte samochody, jeżeli są zadbane, obecnie można spotkać również na polskich drogach i radzą sobie całkiem nieźle. Jednak koszty naprawy zawieszenia są już wysokie. Kolejne modele wyprodukowane po 2005 roku kolosalnie różnią się od swoich starszych poprzedników. Są znacznie bezpieczniejsze. Jednak jak wszystkie auta, ulegają również wypadkom bądź awariom.

Skup aut powypadkowych marki Citroen

Bez względu na rejon Polski, w jakim mieszkacie, możecie zawsze skontaktować się ze skupem samochodów powypadkowych Paulacar. Zasięg naszej działalności dotyczy całej Polski, a w szczególności takich miast jak Katowice, Wrocław, Poznań, Gliwice, Kraków, Warszawa, Szczecin, Gdańsk, Jelenia Góra, Łódź, oraz okolice. Dla nas nie gra roli jakiego typu jest samochód – osobowy, ciężarowy czy specjalistyczny – ważne jednak, aby był to rocznik 2005 i młodszy. Wśród marek samochodów, jakie skupujemy, jest również Citroen. Te francuskie auta są dosyć popularne na naszych drogach. Nasz skup aut oferuje jasne warunki współpracy, dojeżdżamy do klientów na koszt firmy. Już po pierwszej rozmowie podajemy wstępną wycenę samochodu, wydajemy również pisemne poświadczenia wyceny auta przez rzeczoznawcę. Nasi klienci chętnie korzystają z tej możliwości w czasie starania się o odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej. Pieniądze wydajemy od ręki.

Paulacar – najlepszy skup samochodów powypadkowych Citroen zaprasza do współpracy. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci szybka i z zyskiem dla Ciebie pozbyć się wraka pojazdu.