Jakie marki samochodów skupujemy?Jakie rodzaje samochodów skupujemy?Jakie roczniki samochodów skupujemy?Jak przebiega współpraca z naszym skupem aut?
Marka auta dla naszego skupu nie ma żadnego znaczenia. Przyjmujemy wszystkie typy samochodów, bez względu na to, jaka firma, polska czy zagraniczna,je wyprodukowała i jakiego są modelu (m.in. Renault, BMW, Audi, Ford, Fiat, KIA, Peugeot, Nissan, Honda, Volkswagen, Skoda, Toyota, Opel, Jeep, Citroen). Można się z nami kontaktować w sprawie wszystkich marek aut, pod warunkiem jednak, że są one nie starsze niż z rocznika 2005.Podobnie jak w przypadku marek, rodzaj auta nie jest dla naszego skupu aut istotny. Mogą to być samochody osobowe, a mogą być ciężarowe. Chętnie przyjmiemy pojazdy dostawcze, sportowe, vany, kabriolety, poleasingowe, a nawet samochody terenowe. W kręgu naszych zainteresowań są również: ciągniki, autokary, busy oraz samochody kempingowe. Wszystkie te wozy mogą być po wypadkach, stłuczkach, naprawach itp.Nasz skup aut powypadkowych przyjmie samochody od rocznika 2005 w górę. Stan techniczny czy wygląd auta nie jest ważny – może on być spalony, uszkodzony, zaniedbany, wyeksploatowany czy pozbawionych części. Jeśli tylko mieści się w przedziale 2005 i wzwyż, stopień uszkodzeń nie ma znaczenia.Pierwszą formą kontaktu jest wysłanie formularza zgłoszeniowego online lub e-maila, najlepiej z załączonym zdjęciem. Następnie my kontaktujemy się z Tobą i umawiamy się na wycenę, której dokona profesjonalny rzeczoznawca. Jeśli nasze warunki Ci odpowiadają, to zabieramy auto i od razu za nie płacimy.

 

Powypadkowe lub używane auto? Nasz skup aut powypadkowych rozwiąże problem!

 

Wielu z nas posiada w przydomowych ogródkach czy w garażach niesprawne, zniszczone pojazdy. Ich czasy świetności już dawno minęły i dziś drażnią nas one jedynie swoim widokiem. Taki samochód  może pochodzić na przykład z wypadku lub też nie można go już używać z powodu wieloletniej eksploatacji. Tak czy inaczej właściciel samochodu głowi się zwykle nad tym, co właściwie z nim zrobić. Poszukiwania kupca, który zechciałby go nabyć choćby z powodu jego części, mogą być żmudne i bardzo czasochłonne. Często też nie satysfakcjonują nas zaoferowane przez potencjalnych nabywców kwoty. W ten oto sposób możemy całymi latami zastanawiać się, co zrobić z takim wrakiem. Innym rozwiązaniem jest sprzedaż na złomowisko, ale i to pociąga za sobą pewne koszty. Musimy zapłacić m.in. za transport samochodu, zatem po odliczeniu tego wydatku nie można liczyć na zbyt wielką sumę za auto. Bywa, że jest to zupełnie nieopłacalne.

 

Przy sprzedaży auta, podobnie jak przy kupowaniu od osoby prywatnej, obowiązuje zasada ograniczonego zaufania. Czasami kupujący potrafi tak nas „oczarować”, iż nie zwrócimy uwagi na to, czy u kogoś innego dostalibyśmy więcej. Zapomina się również o możliwości sprzedaży starego auta po wypadku np. do skupu aut. Mimo to wiele prób sprzedaży auta osobie prywatnej kończy się niepowodzeniem, a właściciele później często nie mają czasu dalej szukać nabywców.

 

Jednak istnieje firma, która pomoże ci szybko i bez zbędnych formalności pozbyć się niechcianego auta. Jest nią skup aut powypadkowych o nazwie PaulaCar. Posiada on wieloletnie doświadczenie na rynku i bez obaw można mu zaufać. Nasz skup do każdego z klientów podchodzi indywidualnie i dokłada wszelkich starań, aby sprostać ich oczekiwaniom. Warto zaoferować mu swój pojazd, aby wreszcie uwolnić się od związanych z nim problemów. Przestrzeń w garażu można wykorzystać o wiele efektywniej. Możesz urządzić w nim np. miejsce do gry w bilarda z przyjaciółmi, lub też przeznaczyć pod nowe auto.  Zaś jeżeli wrak zalegał na posesji od lat, jego wywiezienie poprawi jej estetykę. Przestrzeń na posesji można również wykorzystać pod miejsce np. na altankę, oczko wodne, skalniak czy grilla. Ucieszy to nie tylko Twoich bliskich, ale zapewne także sąsiadów. W końcu nikt nie chce wychodząc przed dom czuć się jak na złomowisku. Skup aut to świetne rozwiązanie, gdyż możesz pozbyć się starego wraka nie tracąc czasu, a osiągając czyste zyski.

 

Zakres działalności naszej firmy znajdziecie tutaj.

Wiele osób również posiada stare dodatkowe auto, którym sporadycznie jeździ lub też wcale. Stare auta mają to do siebie, iż nieużywane szybciej niszczeją niż przy codziennej eksploatacji. Często również nie mamy czasu aby szukać potencjalnego kupca naszego starego auta lub też firmy zajmującej się złomowaniem aut. I Ty nie musisz już szukać takiej firmy. Skup samochodów powypadkowych PaulaCar to miejsce właściwe na stary samochód, który już nie przyda się właścicielom. Samochody po kolizjach czasami stwarzają problemy właścicielom, gdyż zalegają na podwórkach lub parkingach policyjnych i trzeba je potem odebrać. Wówczas możecie od razu zadzwonić do naszego skupu aut powypadkowych, a my zajmiemy się transportem.

Będziesz zaskoczony tym, ile możesz zyskać za swój pojazd. Pieniądze otrzymasz na konto po zawarciu transakcji. Współpraca ze skupem aut powypadkowych za gotówkę opiera się na jasnych i prostych zasadach. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o sprzedaży pracownicy PaulaCar udzielą Ci szczegółowych informacji na temat zawarcia umowy ze skupem samochodów. Odsprzedanie zużytego czy nie nadającego się do użytku pojazdu skupowi pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Kontaktując się z nami nie ponosisz kosztów transportu wozu. Ponadto od razu reagujemy na wszelkie zgłoszenia naszych klientów i przedstawiamy im swoją ofertę kupna. Nie będziesz zatem musiał marnować energii i czasu na poszukiwania kupca. Aby skontaktować się z naszym skupem aut na części wystarczy e-mail lub telefon. Pracownicy PaulaCar szybko się z Wami skontaktują aby ustalić szczegóły współpracy. Nie trzeba obawiać się wysokiej ceny, bowiem wykonywana przez naszych fachowców wycena jest bezpłatna. Na własny koszt dojeżdżamy także do klienta oraz zapewniamy transport pojazdu do naszej siedziby. Zatem skup aut to firma, z którą warto się skontaktować, aby skutecznie rozwiązać problem niechcianego wraku pojazdu. Jego sprzedaż jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wszystko odbywa się bez zbędnych formalności i na jasnych zasadach. Ponieważ dla PaulaCar zadowolenie klienta jest najważniejsze, tak właśnie działa nasz skup aut.

samochód rozbity

 

Jakie pojazdy nabywa skup aut PaulaCar?

 

Zastanawiasz się, czy skup powypadkowych samochodów PaulaCar w Poznaniu będzie zainteresowany nabyciem Twojego pojazdu? Bez obaw, skupujemy auta w każdym stanie. BMW, AUDI, PEUGOT, CITROEN, RENAULT, NISSAN, KIA, FORD, VOLKSWAGEN, OPEL – stare, powypadkowe, małe, duże i nie tylko. Nawet te po poważnych kolizjach. Jesteśmy zainteresowani praktycznie wszystkimi rocznikami. Zatem nie musisz się obawiać, że Twój pojazd nie jest najnowszy. Najważniejsze, to się z nami skontaktować. Możesz wysłać swoją ofertę do skupu samochodów powypadkowych za pośrednictwem maila, bądź też zatelefonować do PaulaCar. Kontakt z nami może przyczynić się do rozwiązania Twoich problemów z niechcianym wrakiem oraz otrzymaniem szybkiego zastrzyku gotówki. Nie masz zatem nic do stracenia, na współpracy z PaulaCar możesz jedynie zyskać. Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel, być może będzie to nowe auto. Odsprzedając nam swój pojazd unikniesz rozczarowań związanych z nierzetelnymi kupcami oraz wszelkich dodatkowych kosztów transportu. Interesują nas pojazdy powypadkowe. Skup  aut powypadkowych nabywa także te mocno wyeksploatowane pojazdy. Skupujemy nie tylko małe samochody, ale i inne typy pojazdów. Takie jak wszelkiego rodzaju vany a także pojazdy bardziej specjalistyczne. Nie musisz przejmować się tym, że marka twojego samochodu nie jest popularna. Dla nas nie ma to znaczenia. Skupujemy samochody bez względu na to od jakiego producenta pochodzą. Liczy się dla nas jedynie to, aby twoje auto było młodsze niż z rocznika 2005.

Szczegółowa lista marek i modeli, które zakupuje skup aut powypadkowych Paulacar.

 

MIASTA PAULACAR

Co ważne skup samochodów powypadkowych PaulaCar posiada zasięg ogólnokrajowy. Jesteśmy więc zainteresowani nabywaniem przeróżnych pojazdów z terenu całej Polski, szczególnie jeśli chodzi o miasta takie jak Poznań, Warszawa, Katowice, Gliwice, Wrocław, Kraków, Jelenia Góra, Szczecin, Gdańsk, czy Łódź. Ale oczywiście obsługujemy multum innych miejscowości. Wystarczy się z nami skontaktować, a my udzielimy wszelkich potrzebnych informacji dla Klienta. Udzielamy kompleksowej i fachowej informacji odnośnie skupowania samochodów odnośnie każdego modelu.

Nawet spora odległość od miejsca zamieszkania klienta nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Dojazd do jego domu finansujemy we własnym zakresie. Także profesjonalna wycen a pojazdu, której dokonują nasi fachowcy jest całkowicie bezpłatna. Zatem nim podejmiesz ostateczną decyzję odnośnie sprzedaży, poznasz dokładną wartość posiadanego przez Ciebie pojazdu. Co więcej tego rodzaju rzetelna wycena może okazać się przydatna po kolizji podczas dochodzenia swoich praw u ubezpieczyciela, który niejednokrotnie wymaga profesjonalnej wyceny samochodu po stłuczce. Transport zapewniony przez nasz skup aut jest również ogromna wygodą dla Klienta, który nie musi się martwić o koszty transportu, poświęcanie na to czasu wolnego i szukania drogi.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów a także na tym, by nie przysparzać im kłopotów. Skup aut powypadkowych Paulacar dysponuje własnym zapleczem transportowym, dzięki czemu bez trudu możemy przewieźć zakupiony pojazd do swojej siedziby. I to z dowolnego miejsca w Polsce. To spora oszczędność dla klientów, ponieważ wynajem lawety czy holownika może być naprawdę kosztownym przedsięwzięciem. Podejmując współpracę z PaulaCar nie trzeba zawracać sobie tym głowy. W internecie odnaleźć można o naszym skupie samochodów opinie, które są bardzo pochlebne. Wszystko dzięki całej masie zadowolonych klientów, którzy dzięki skontaktowaniu się z autoskupem raz na zawsze pozbyli się swojego zdezelowanego pojazdu. Cechuje nas troska o interesy klientów a nawiązanie z nami kontaktu jest proste i szybkie. Dlatego jeżeli i Ty chcesz otrzymać godziwe pieniądze za swój pojazd bez obaw o ponoszenie dodatkowych kosztów, zadzwoń do nas koniecznie! Skup samochodów Paulacar to najlepsze rozwiązanie, które przyniesie Ci czyste zyski.

Skupujemy poniższe roczniki:

 • 2007
 • 2008
 • 2009
 • 2010
 • 2011
 • 2012
 • 2013
 • 2014
 • 2015
 • 2016
 • 2017
 • 2018

Skupimy samochody każdego rodzaju bez względu na typ nadwozia.

Nasza firma skupuje auta stare, powypadkowe, bez względu na markę, model czy wielkość. Interesują nas bowiem nie tylko małe samochody, ale również te o większych gabarytach. Kwestia jest tylko, aby były one młodsze niż rocznik 2005, włącznie z nim.

 

Szybki kontakt i minimum formalności – skup aut powypadkowych PaulaCar

 

Aby sprzedać swój uszkodzony pojazd za satysfakcjonującą kwotę, zobacz co oferuje skup samochodów PaulaCar. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. O naszej rzetelności i trosce o dobro kontrahentów świadczą tysiące zadowolonych klientów. Dzięki ogólnopolskiemu zasięgowi skupu odległość od naszej siedziby nie stanowi żadnej bariery. Dlatego zachęcamy do nadsyłania nam swoich ofert sprzedaży za pośrednictwem maila. Nasi pracownicy szybko odpowiadają na każdą ofertę i ustalają z klientami wszelkie szczegóły spotkania w najdogodniejszym dla nich czasie. Możliwy jest także kontakt telefoniczny z PaulaCar. Wystarczy krótka rozmowa, aby ustalić wszelkie szczegóły związane z przyjazdem fachowców. Sprzedaż samochodu jeszcze nigdy nie była tak łatwa i szybka.

W dobie obecnych czasów, kiedy praca zajmuje przeważającą część czasu, wolne chwile lepiej poświęcić rodzinie. Wiemy dobrze, jak cenny jest wolny czas, szczególnie przy intensywnym trybie życia. Dlatego też nasz skup samochodów oferuje najlepsze warunki współpracy. Nie musisz spędzać wolnego czasu na poszukiwaniu miejsca lub osoby, której możesz sprzedać swój samochód lub wrak powypadkowy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Zapewniamy transport samochodu do miejsca docelowego, dojeżdżamy do Klientów. Dzięki temu nie tracisz czasu na przewiezienie auta do skupu. To bardzo korzystne rozwiązanie. Przed dokonaniem transakcji, nasi Klienci otrzymują całościowe informacje, profesjonalną wycenę, która jest przydatna szczególnie jeśli staramy się o odszkodowanie u ubezpieczyciela. Nie musisz już więc dłużej patrzeć na wrak powypadkowy samochodu lub stare auto, którym nikt z Twojej rodziny nie jeździ i tylko zawadza. Z łatwością możesz pozbyć się starego samochodu nic nie tracąc, a zyskując dodatkowy zastrzyk gotówki na  dowolny cel.

Form 2 Entry 2 Fileupload 1

Popsuty pojazd najlepiej odsprzedać do skupu aut

 

Skup złomu nigdy nie zaproponuje Ci tak atrakcyjnych warunków współpracy jak PaulaCar. Oferując swój pojazd osobom prywatnym musisz liczyć się z koniecznością zorganizowania jego transportu. Często koszty te leżą po stronie sprzedającego. Ponadto zdarzają się nieuczciwy kontrahenci, od których ciężko wyegzekwować należną sumę. Takie przypadki skutecznie zniechęcają wielu z nas do sprzedaży. Stąd też obecność popsutego pojazdu na posesji czy w garażu.

 

Jednak istnieją firmy, którym bez najmniejszych obaw można zaufać. Jedną z nich jest nasz skup samochodów PaulaCar. Błyskawicznie odpowiadamy na zgłoszenia klientów, transport i wycena pojazdu są bezpłatne. PaulaCar jest także skupem samochodów dostawczych, ponieważ nabywa również pojazdy specjalistyczne. Zatem warto się z nami skontaktować bez względu na to, jaki rodzaj auta się posiada. Jak już wspominaliśmy nie obowiązuje u nas ani kryterium wieku, ani też większego znaczenia nie ma stan techniczny pojazdu. Współpraca z nami opiera się na jasnych zasadach, podobnie, jak na giełdzie samochodów. Nasi specjaliści dokonają precyzyjnej wyceny pojazdu, więc będziesz dokładnie wiedział jaką kwotę otrzymasz w przypadku zawarcia umowy. Nie trać zatem czasu na poszukiwanie kupca na własną rękę, tylko skontaktuj się z nami. Sprzedaż auta po kolizji, uszkodzonego czy wieloletniego jeszcze nigdy nie była tak prosta. Przekonaj się o tym sam i podejmij koniecznie współpracę z liderem na rynku wśród komisów, jakim jest PaulaCar.

Oczywistym jest, iż jak przy każdej transakcji samochodowej, pojawiają się wątpliwości. Zawsze możesz porównać nasze warunki, cennik oraz średnie ceny z innymi punktami. Pamiętaj jednak, iż większość skupów obarcza Klientów kosztami transportu, które czasami okazują się kolosalne, a zysk marny. Nasz skup aut nie robi tego. Transport do Klienta i przewiezienie samochodu do skupu jest po naszej stronie. Nie musisz się martwić więc dodatkowymi kosztami. Współpracując z nami, możesz liczyć na jasne warunki, kompleksowe i przejrzyste informacje, no i oczywiście czysty zysk. Dlatego też samochód po kolizji lub po prostu nie najnowszy najlepiej oddać do skupu aut PaulaCar. Z nami masz pewność jasnych warunków współpracy, zysku, oraz wygody. Nie zawracaj sobie już głowy wrakiem samochodu. Oddaj go nam i zyskaj dodatkową gotówkę ma dowolny cel.

 

Problemy z ubezpieczycielem? Wycena wykonana przez skup samochodów powypadkowych PaulaCar może być pomocna.

 

Dzięki temu, że w naszym skupie rozbitych samochodów pracują fachowcy znający się na samochodach, wstawiane przez nich opinie są naprawdę rzetelne. Taka wycena jest przydatna dla klienta nie tylko podczas zawierania transakcji ze skupem. Po kolizji drogowej czy poważniejszym wypadku wielu z nas napotyka na spore problemy związane z wypłaceniem godziwej kwoty odszkodowania. Niemalże powszechną praktyką wśród ubezpieczycieli jest obniżanie realnej wartości pojazdu, aby wypłacić poszkodowanym jak najniższą kwotę. Dlatego czasem muszą oni dochodzić swych praw nawet na drodze sądowej. A droga sądowa, zwłaszcza jeżeli chodzi o odszkodowania, jest długa i czasochłonna.  Jednak idealnym rozwiązaniem może się okazać w ich przypadku wykonana przez fachowców ze skupu wycena. Pomoże ona podważyć tę, dokonaną przez ubezpieczyciela.

Więc z kontaktu ze skupem części samochodowych PaulaCar wynikają także dodatkowe korzyści, poza otrzymaną kwotą pieniędzy. Dobrze jest skontaktować się z nami wkrótce po kolizji, aby nasi specjaliści ocenili stan pojazdu. Ich opinia będzie starannie uzasadniona i udokumentowana. Może to być tym bardziej przydatne, jeśli będzie ona bardziej korzystna niż wycena dokonana przez ubezpieczyciela. Troszczymy się o to, aby wszelkie czynności związane z zawarciem transakcji były dla klienta jasne i zrozumiałe. Współpracując z nami korzystnie i szybko sprzedasz swój samochód i nie będziesz musiał martwić się zbędnymi formalnościami czy kosztami. PaulaCar to godny zaufania skup, który z pełnym zaangażowaniem działa w branży motoryzacyjnej i na pierwszym miejscu stawia dobro klienta. Znajdziecie u nas jasne warunki współpracy, konkretne informacje, szybką wycenę i transport do Klienta i przewiezienie samochodu na koszt skupu.

Co ważne również, wycena dokonywana przez naszych fachowców jest szybka. Z kolei na wycenę ze strony ubezpieczyciela często trzeba długo czekać i poświęcać na to czas. Dzięki temu nasi Klienci mają udokumentowaną szybko profesjonalną wycenę, którą mogą porównać z wyceną dokonaną przez ubezpieczyciela i przedstawić mu ją.
Skup samochodów powypadkowych PaulaCar to najlepsze rozwiązanie na pozbycie się starego auta. Nie ograniczamy się do małych samochodów. Przyjmujemy również auta o większych rozmiarach, bez względu na rodzaj marki czy typ nadwozia. Skontaktuj się z nami, a my szybko udzielimy dokładnych informacji, przyjdziemy i dokonamy wyceny. Nie ograniczamy się do wybranych miast. Działamy na terenie całego kraju.

 

Jak i komu najlepiej sprzedać samochód powypadkowy?

 

Oczywiście możesz skorzystać z giełdy samochodów lub zamieścić ogłoszenie w internecie czy prasie. Nie masz wtedy jednak gwarancji, że uda Ci się sfinalizować transakcję, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi pojazd wymagający naprawy czy powypadkowy nadający się wyłącznie do odsprzedania części. Również kwoty oferowane przez potencjalnych nabywców mogą mocno rozczarować, zwłaszcza jeśli chodzi o samochody stare lub kolizyjne. Musisz liczyć się również z tym, iż może minąć bardzo dużo czasu, zanim uda Ci się sprzedać stare auto prywatnej osobie. A im dłużej będzie ono bezczynnie stało, tym może być trudniej je sprzedać. Dotyczy to szczególnie aut po intensywnej eksploatacji, kolizji lub zepsutych.

Nie znaczy to jednak, że pozostaje Ci wyłącznie oddanie auta na złom! Skup samochodów powypadkowych PaulaCar to miejsce, w którym skupujemy samochody wszystkich marek zarówno te w dobrym stanie, jak i zepsute czy rozbite, które można przeznaczyć do sprzedania części. Gwarantujemy, że za swój wóz uzyskasz u nas znacznie lepszą cenę niż w skupie złomu. W dodatku wszystko zostanie załatwione od ręki, a zapłatę otrzymasz w gotówce od razu.

Nasz skup samochodów oferuje najlepsze warunki współpracy. Nigdzie indziej nie znajdziecie tak szybkiej wyceny potwierdzonej dokumentami, transportu zapewnionego przez firmę, przejrzystych warunków współpracy i miłej atmosfery. Mamy wielu zadowolonych klientów z całej Polski. Każdy z nich szybko otrzymał informacje odnośnie wyceny samochodu, terminu transportu i otrzymania gotówki od ręki.  Spójrz już dziś na swój samochód i pomyśl, jak wiele możesz zyskać pozbywając się go. Nie musisz poświęcać już wolnego czasu na poszukiwanie złomowiska lub potencjalnego prywatnego kupca swojego starego auta. Skup samochodów powypadkowych PaulaCar zaoszczędzi Ci czasu i wysiłku. Zajmiemy się transportem na nasz koszt, dokonamy fachowej wyceny, którą możesz wykorzystać w trakcie postępowania sądowego w sprawie odszkodowania od ubezpieczyciela, który zapewne wyceni znacznie niżej Twoje auto.  Skontaktuj się z nami i nie przejmuj się już co zrobić z autem i za ile je sprzedać. Zawsze możesz porównać wyceny. Sprawdź nas już dziś!

Zapraszamy do współpracy!